Це цікаво знати!;)

 

Автор бізнес-гри «Грошовий потік», який змінює життя людей 

«Ваш світ – лише віддзеркалення вас самих…Коли ви відчуваєте нестачу чи потребу в чомусь, то віддайте спершу те, чого ви самі хочете чи потребуєте, і воно повернеться до вас сторицею».
                                                                                                               Роберт Кійосакі 
         Роберт Тору Кійосакі (англ. Robert Toru Kiyosaki) (8 квітня 1947, о. Хіло штат Гаваї, США) — ім'я при народженні - ロバート・トール・キヨサキ – відомий підприємець, інвестор, бізнесмен, письменник і автор бізнес-ігор, народився в родині вчителів. Його книги розповідають, що батько Роберта Кійосаки був міністром освіти на Гаваях. Після закінчення середньої школи, Кійосакі отримав освіту в Нью-Йорку, а після цього, пов'язав своє життя з американським морським корпусом і пішов служити до В'єтнаму як офіцер і пілот бойового вертольота.
        Прийшовши з війни, Роберт Кійосакі почав працювати в компанії «Xerox» торговим агентом, а в 1977 році він запустив свою компанію і першим почав торгувати нейлоном та гаманцями серфінгіста, які розійшлися по усьому світі. Але тайванці почали виробляти ці вироби за наднизькими цінами і у Роберта Кійосаки настали важкі часи.
        Однак завдяки знанням, отриманим від свого батька, Роберт Кійосакі зміг вистояти перед труднощами і зробити своє життя успішним. У 1985 році Роберт Кійосакі припинив займатися торгівлею і заснував у партнерстві з Шерон Л. Лектор, яка пізніше допомагала йому при написанні книг, міжнародну освітню компанію «Rich Dad`s Organization» , що займається підвищенням фінансової грамотності людей.
       Відійшовши від справ у віці 47 років мільйонером, Роберт Кійосакі зайнявся написанням книг. З-під його пера вийшли такі бестселери, як: «Багатий тато, бідний тато», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата з інвестування» — всі 3 книги були в десятці кращих бестселерів таких журналів, як «The Wall Street Journal», «USA Today» і «The New York Times». Основна думка, яку доносить Кійосакі до своїх читачів: «Або ви управляєте своїми фінансами, або танцюєте під їх сопілочку все життя. Ви або господар грошей, або раб грошей».
         З часом Роберт Кійосакі став помічати величезну прірву між багатими і бідними. Після недовгих роздумів, Кійосакі створивунікальну настільну бізнес-гру «Грошовий потік» ("Cashflow")  , а пізніше і навчальну настільну гру «Грошовий потік 101», мета якої допомагати людям в освоєнні фінансових стратегій тими методами, які роблять багатих людей ще багатшими, та які допомогли самому Роберту Кійосакі розбагатіти. 
         Зараз Роберт Кійосакі займається інвестуванням в нерухомість і розвиває невеликі компанії. (Фонд Бібліотеки ЛІМу)
   

Немає коментарів:

Дописати коментар